-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-002514-c
Торги не відбулися
23 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 116.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 116.00 UAH
Номер:
2ea6be9a2d994a85ab0135e064458bb6
Внутрішній номер закупівлі:
9916708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-002514-c
Замовник:
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26431921
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Подільська, 10/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козюк Леся Володимирівна +380382616276 hmv_cad@ukr.net http://dzk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
116.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 12:04 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2021 12:04 - 03.06.2021 12:09
Аукціон:
з 04.06.2021 13:39
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць. Споживач здійснює оплату за електричну енергію, що була ним спожита у розрахунковому періоді, у місяці, що є наступним за розрахунковим періодом. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
9652 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585960
-
Контактна особа:
Любицький Андрій Олександрович 380981195150, 380673116868 Andrii.Lyubytskyi@kmgaszbut.104.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Проскурівська, 32
Початкова пропозиція
15 925.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 925.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0