-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-03-30-000967-c
Торги не відбулися
96 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 96.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 96.00 UAH
Номер:
51030d0e21c0424bba8f07ed96c3ccc2
Внутрішній номер закупівлі:
4730545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-30-000967-c
Замовник:
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26431921
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Подільська, 10/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнірук Сергій Іванович +380382616276 kmrf@dzk.gov.ua http://dzk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
96.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2020 15:18 - 04.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2020 15:18 - 14.04.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
5500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації