• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

23 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 116.00 UAH
Номер: 919101721bbf4c10947d63890b2e14bd
Внутрішній номер закупівлі: 10194030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-04-004526-b   
Замовник: Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
Контактна особа: Козюк Леся Володимирівна +380382616276 hmv_cad@ukr.net http://dzk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 116.00 UAH
Період уточнення: 04.06.2021 11:54 - 10.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2021 11:54 - 20.06.2021 11:59
Аукціон: 22.06.2021 11:29 - 22.06.2021 11:50
Період кваліфікації: 22.06.2021 11:50 - 01.07.2021 12:47
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 9652 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 29.06.2021 14:25 - 10.07.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 15 925.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 925.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.06.2021 14:25
Відповіді на вимоги 10
Документи 44
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 01.07.2021 12:47 - 12.07.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 20 751.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 751.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.07.2021 12:47
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0