• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

23 200.00 UAH
Номер: 20ed9208aa924eb68f6759cbd53ad4d2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-04-000638-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
Замовник: Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
Очікувана вартість: 23 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Протокол 11
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 04.06.2021 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 200.00 UAH