-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-06-05-007001-b
Категорія Замовника: Відповідно до п.3 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Мова - Украънська, якщо ынше не передбачено умовами тендерної документації
Торги не відбулися
5 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 26.40 UAH
Номер:
d9157ed2987c4f289b191d6ec8c68c6d
Внутрішній номер закупівлі:
5199459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-05-007001-b
Замовник:
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» в особі Хмельницької регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26431921
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Подільська, 10/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнірук Сергій Іванович +380382616276 kmrf@dzk.gov.ua http://dzk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 280.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26.40 UAH
Період уточнення:
05.06.2020 16:54 - 11.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2020 16:54 - 21.06.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
2400 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30501, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки ,101
На карті