-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2026-09-01-009950-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256779
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 08:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2025-12-26-004139-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27776250
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2025-11-28-002758-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27311089
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2025-11-12-001829-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27087184
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-09-30-008877-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26600292
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-01-08-002917-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23961103
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2024-12-26-007446-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23876935
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2024-12-12-012855-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23650887
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-09-30-009227-a
- Дата створення : 30.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22745096
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-29-004652-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20288496
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-06-06-012836-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18010912
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-06-06-012205-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18010299
військова частина 3008 НГ України ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -