-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-002917-a
Завершена
6 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 000.00 UAH
Номер:
c33d3e1ec6ed411f992e6cc1da248cbf
Внутрішній номер закупівлі:
23961103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-002917-a
Замовник:
військова частина 3008 НГ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803572
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Коваль Сергій Олександрович +380432274970 s.koval@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2025 11:53 - 13.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2025 11:53 - 16.01.2025 00:00
Аукціон:
16.01.2025 15:18 - 16.01.2025 15:53
Період кваліфікації:
16.01.2025 15:53 - 22.01.2025 14:42
Період завантаження договору:
28.01.2025 00:00 - 07.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 600 000.00 Електрична енергія