• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону
  • 1

Електрична енергія (з розподілом)

Ціна пропозиції = Цфакт * Ф, де Ф – плановий обсяг споживання електричної енергії (кВт*год), який Замовник має намір придбати за результатами цієї процедури закупівлі. Розрахунок ціни відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону, за яку Учасник згоден виконати замовлення, повинен здійснюватися наступним чином: Ц= (Ца+Tп+Тр+Впост)*1,2; де: Ц – вартість електричної енергії за розрахунковий період; «Ца»– ціна за 1 кВт*год електричної енергії. «Ца» для даної процедури закупівлі не може бути нижчою прогнозованої ціни РДН ОЕС, яка для даної закупівлі становить – 4,52185грн. за 1 кВт*год без ПДВ. Дане значення визначено як середньозважену ціну на РДН у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система з 01.09-30.09.2025 року за даними ДП «Оператор ринку», розміщеними на його веб-сайті www.oree.com.ua,. «Ца» не включає ПДВ, Тп, Тр, К. «Тп» – тариф на передачу електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» від 19.12.2024 № 2200 «Тп» є регульованою складовою ціни Договору – 0,68623 грн. за 1 кВт*год без ПДВ. «Тр» – тариф на розподіл електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання» від 26.08.2025 № 1324 «Тр» є регульованою складовою ціни Договору. «1,2» - математичне вираження ставки податку на додану вартість (ПДВ – 20%), яке нараховується згідно Податкового кодексу України. «Впост» – вартість послуг Постачальника, що включає усі витрати Постачальника, які необхідні для виконання Постачальником умов цього Договору, грн за 1 кВт*год без ПДВ та не змінюється протягом усього строку дії Договору *. *Примітка: «Впост» – вартість послуг Постачальника, що включає усі витрати Постачальника, які необхідні для виконання Постачальником умов цього Договору, що визначається Учасником у ціні своєї пропозиції, не може бути величиною від’ємною. З метою запобігання демпінгу Учасників, Замовник буде відхиляти пропозиції Учасників, в яких величина маржі буде від’ємна, в тому числі за результатами електронного аукціону. Прохання враховувати свої реальні можливості, у разі надання пропозиції!!!

Завершена

430 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2588eeaa971642399430e630a874604b
Внутрішній номер закупівлі: 27087184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-12-001829-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Потупалова Діна Олексіївна 380964503371 d.potupalova@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 430 000.00 UAH з ПДВ
Період прийому пропозицій: 12.11.2025 09:45 - 15.11.2025 08:00
Період кваліфікації: 15.11.2025 08:00 - 20.11.2025 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 36318 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Україна, Вінницька область, відповідно до умов договору На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙ СОФТ"
Початкова пропозиція 369 354.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 354.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2025 12:13
Відповіді на вимоги 2
Документи 3
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Початкова пропозиція 425 421.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 421.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2025 12:18
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
Початкова пропозиція 427 971.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 971.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція

Контракти

Номер: a3c19f9c1cb5479e810398697a913a29
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-12-001829-a-c2
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Номер договору: 100/379/2
Сума договору: 425 421.79 UAH з ПДВ
Сума договору: 354 518.16 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія, з розподілом: 9.76150 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 25.11.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 100 379 2 електрична енергія.pdf
p7s
sign.p7s