• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону
  • 2

Електрична енергія

Ціна пропозиції = Цфакт * Ф, де Ф – плановий обсяг споживання електричної енергії (кВт*год), який Замовник має намір придбати за результатами цієї процедури закупівлі. Розрахунок ціни відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону, за яку Учасник згоден виконати замовлення, повинен здійснюватися наступним чином: Ц= (Ца+Tп+Тр+Впост)*1,2; де: Ц – вартість електричної енергії за розрахунковий період; «Ца»– ціна за 1 кВт*год електричної енергії. «Ца» для даної процедури закупівлі не може бути нижчою прогнозованої ціни РДН ОЕС, яка для даної закупівлі становить – 4,52185грн. за 1 кВт*год без ПДВ. Дане значення визначено як середньозважену ціну на РДН у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система з 01.09-30.09.2025 року за даними ДП «Оператор ринку», розміщеними на його веб-сайті www.oree.com.ua,. «Ца» не включає ПДВ, Тп, Тр, К. «Тп» – тариф на передачу електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» від 19.12.2024 № 2200 «Тп» є регульованою складовою ціни Договору – 0,68623 грн. за 1 кВт*год без ПДВ. «Тр» – тариф на розподіл електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання» від 26.08.2025 № 1324 «Тр» є регульованою складовою ціни Договору. «1,2» - математичне вираження ставки податку на додану вартість (ПДВ – 20%), яке нараховується згідно Податкового кодексу України. «Впост» – вартість послуг Постачальника, що включає усі витрати Постачальника, які необхідні для виконання Постачальником умов цього Договору, грн за 1 кВт*год без ПДВ та не змінюється протягом усього строку дії Договору *. *Примітка: «Впост» – вартість послуг Постачальника, що включає усі витрати Постачальника, які необхідні для виконання Постачальником умов цього Договору, що визначається Учасником у ціні своєї пропозиції, не може бути величиною від’ємною. З метою запобігання демпінгу Учасників, Замовник буде відхиляти пропозиції Учасників, в яких величина маржі буде від’ємна, в тому числі за результатами електронного аукціону. Прохання враховувати свої реальні можливості, у разі надання пропозиції!!!

Завершена

700 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 042c1ac91dc04297a0844a10ff3a9e40
Внутрішній номер закупівлі: 26600292
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-30-008877-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Потупалова Діна Олексіївна 380964503371 d.potupalova@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH з ПДВ
Період прийому пропозицій: 30.09.2025 15:54 - 03.10.2025 08:00
Період кваліфікації: 03.10.2025 08:00 - 03.10.2025 08:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 73068 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Україна, Вінницька область, відповідно до умов договору На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Початкова пропозиція 691 163.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
691 163.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2025 08:32
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ОПЕРАТОР"
Початкова пропозиція 692 040.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
692 040.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ІНСОЛ»
Початкова пропозиція 692 917.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
692 917.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Початкова пропозиція 695 315.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 315.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Початкова пропозиція 698 530.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
698 530.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція
ТОВ "ЦЕНТРГАЗПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 699 054.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 054.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 2
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Запоріжжяелектропостачання"
Початкова пропозиція 699 493.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 493.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 2
Документи 1
Пропозиція

Контракти

Номер: aac8a2588350457d96b27b6d6dc3bfa1
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-30-008877-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Номер договору: 100/379/1
Сума договору: 691 163.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 575 969.47 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія, з розподілом: 7.88265 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 06.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір електрична енергія 06.10.2025.pdf
pdf
Додаткова угода 1 електрична енергія.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s