-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-004652-a
Завершена
8 982 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 910.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 910.00 UAH
Номер:
144bb61a63ef45ba84776e39eab30736
Внутрішній номер закупівлі:
20288496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-004652-a
Замовник:
військова частина 3008 НГ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803572
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Контактна Особа +380432274970 s.koval@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 982 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 13:28 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 13:28 - 10.01.2024 00:00
Аукціон:
10.01.2024 12:32 - 10.01.2024 13:01
Період кваліфікації:
10.01.2024 13:01 - 12.01.2024 17:22
Період завантаження договору:
18.01.2024 00:00 - 28.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 982 000.00 Електрична енергія