-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-004652-a
Завершена
8 982 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 910.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 910.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2023 13:28 - 07.01.2024 00:00
Відповідь надана
порушення ЗУ
Номер:
50c0dde3c8654e548967ed654b453b30
Дата опублікування:
02.01.2024 14:53
Опис:
Змініть вимогу в Тендероній документації 5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені пунктом 47 Особливостей розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, яка дискримінує ряд учасниківвід яких вимагається надати аналогічні договори за період 2021-2022 років, коли компанії ще не існувало
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Дана вимога не має жодного дискримінаційного підґрунтя, оскільки закупівля оголошена 29.12.2023 року тому і Замовник вимагає аналогічні договори за період 2021-2022 років, так як на момент оголошення процедури закупів календарний рік не закінчився.
Дата відповіді:
03.01.2024 11:03
Відповідь надана
Дискримінація учасників
Номер:
3767cd098b534dcd8d20d887b1160d3a
Дата опублікування:
02.01.2024 14:50
Опис:
Шановний Замовнику, встановивши вимогу надати аналогічні договори (аналогічний договір) по реалізації товару, що являється предметом закупівлі, які були укладені в 2021-2022 роках, Ви суттєво обмежуєте можливість новостворених учасників взяти участь у закупівлі. Нагадуємо, що відповідно частини 4, статті 5 Закону України про «Публічні Закупівлі», «4. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників» Також, повідомляємо Вас, що виходячи з досвіду прийнятих рішень Антимонопольним комітетом України по подібним/аналогічним зверненням, Замовник не має права умовами тендерної документації дискримінувати новостворені компанії. Просимо внести зміни.
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Дана вимога не має жодного дискримінаційного підґрунтя, оскільки закупівля оголошена 29.12.2023 року тому і Замовник вимагає аналогічні договори за період 2021-2022 років, так як на момент оголошення процедури закупів календарний рік не закінчився.
Дата відповіді:
03.01.2024 11:03