-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-02-01-016892-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16820849
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-02-01-016639-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16820598
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу- ID: UA-2022-01-24-000291-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13719951
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу- ID: UA-2022-01-06-002958-c
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13555854
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-09-011581-c
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13002240
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-05-19-007366-b
- Дата створення : 19.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9943851
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-22-015114-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8745284
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-22-014856-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8744952
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-11-009607-a
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8574425
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-02-000884-a
- Дата створення : 02.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8380456
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-01-13-003977-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8128637
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-25-002976-c
- Дата створення : 25.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4548818
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-19-002443-b
- Дата створення : 19.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4516053
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-09-19-000545-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3800258
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергія електрична- ID: UA-2019-01-29-002356-b
- Дата створення : 22.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3040492
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ" ЄДРПОУ: 00696556ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -