-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-003977-a
Торги не відбулися
257 664.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 897.12 UAH
мін. крок: 0.3% або 897.12 UAH
Номер:
21dea74970f74628addd75ac30955985
Внутрішній номер закупівлі:
8128637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-003977-a
Замовник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор +380955088877 vpdonteh@mail.ua http://lnau.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
257 664.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2021 14:53 - 20.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 14:53 - 30.01.2021 15:52
Тендерна документація
- Лот №1 ₴29 904.00 Електрична енергія для гуртожитків (за тарифом для населення)
- Лот №2 ₴227 760.00 Електрична енергія (за вільним тарифом з урахуванням послуги передачі)