-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
257 664.00
UAH
Номер:
f5f8930095c947659adcf300bd25a4b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-13-002029-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
257 664.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.01.2021 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума257 664.00 UAH