-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-000884-a
Торги не відбулися
257 664.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 897.12 UAH
мін. крок: 0.3% або 897.12 UAH
Номер:
ee43ba6f4ff8452f9c2d24887c737ac1
Внутрішній номер закупівлі:
8380456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-000884-a
Замовник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор +380955088877 vpdonteh@mail.ua http://lnau.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
257 664.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2021 09:09 - 08.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2021 09:09 - 18.02.2021 09:10
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴29 904.00 Електрична енергія для гуртожитків (за тарифом для населення)
- Лот №2 ₴227 760.00 Електрична енергія (за вільним тарифом з урахуванням послуги передачі)