-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу
Тендер Prozorro UA-2022-01-06-002958-c
Торги не відбулися
474 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 372.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 372.50 UAH
Номер:
dad60a1344be495ea4a23165329d3742
Внутрішній номер закупівлі:
13555854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-06-002958-c
Замовник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор +380955088877 vpdonteh@mail.ua http://lnau.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
474 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 372.50 UAH
Період уточнення:
06.01.2022 13:34 - 13.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2022 13:34 - 23.01.2022 14:29
Аукціон:
з 24.01.2022 12:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим, перерахувати на розрахунковий рахунок Постачальника суму вартості спожитої електричної енергії. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки проводяться протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Споживачем на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі за вказаним напрямом.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу
Кількість
73000 Кіловат-година
Період постачання
23.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Нахімова, будинок 2а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кузьменко Галина Володимирівна +380661778325 KuzmenkoGV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
418 020.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 020.19 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0