• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу

Оголошено тендер

474 500.00 UAH
Номер: 6f8109cf2f09465e9faae1df9ea78ed7
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-06-003156-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
Замовник: ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
Очікувана вартість: 474 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія з врахуванням послуги з розподілу
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 06.01.2022 13:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума474 500.00 UAH