-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-014856-b
Завершена
29 904.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f1a4b19e4f948c9934da5cf5d7774d3
Внутрішній номер закупівлі:
8744952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-014856-b
Замовник:
ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00696556
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, м. Красногорівка, вул. Нахімова, 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор +380955088877 vpdonteh@mail.ua http://lnau.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується відповідно до частини другої ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
29 904.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
17800 Кіловат-година
Період постачання
05.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Нахімова, будинок 2а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 22.02.2021 17:20 - 05.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Маркова Т.В. +380629569464
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Оскарження: 22.02.2021 17:20 - 05.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
29 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2021 17:20
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
5164188af4904cf08a0cb9eb33f5183f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-014856-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Маркова Т.В. +380629569464
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Номер договору:
25
Сума договору:
29 904.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.03.2021 10:46
Статус:
Виконаний