-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні- ID: UA-2025-05-09-009177-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25255985
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні для ліфтової служби- ID: UA-2024-10-09-004322-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22833097
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні- ID: UA-2024-04-02-004131-a
- Дата створення : 02.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21179450
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби- ID: UA-2023-03-24-009032-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17334471
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби- ID: UA-2023-02-22-014671-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17066385
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автохімічну продукцію, код за ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби- ID: UA-2022-07-12-000488-a
- Дата створення : 12.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14884078
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло гідравлічне МГЕ - 46 В- ID: UA-2021-06-17-008696-b
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10394834
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло моторне- ID: UA-2021-03-26-013448-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9264289
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Моторне масло- ID: UA-2021-03-16-010096-c
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9078414
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Індустріальне масло І-40- ID: UA-2021-03-04-002017-a
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8911251
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Моторне масло- ID: UA-2021-03-01-001159-b
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8839503
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастило редукторне- ID: UA-2021-02-19-007033-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8708908
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Редукторна олива- ID: UA-2021-02-19-006696-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8708421
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастило редукторне LO33 OTIS- ID: UA-2021-02-04-002331-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8439486
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Олива трансмісійна ТАП 15В- ID: UA-2021-02-04-002185-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8438998
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -