-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи мастильні
Тендер Prozorro UA-2025-05-09-009177-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Номер:
a0081a895db046d9b721f45ed0fc7c7e
Внутрішній номер закупівлі:
25255985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-09-009177-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубко Андрій Володимирович 380444839906 and-podd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2025 14:32 - 14.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2025 14:32 - 17.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
17.05.2025 10:00 - 20.05.2025 19:40
Період завантаження договору:
26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 000.00 Оливи мастильні