• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи мастильні

Оголошено тендер

530 000.00 UAH
Номер: f69e1747d17740c88948bc853670c6c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-09-011334-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи мастильні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 09.05.2025 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума530 000.00 UAH