-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи мастильні
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-004131-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Номер:
e71c452adee44277820d6ef63fe2f83f
Внутрішній номер закупівлі:
21179450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-02-004131-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубко Андрій Володимирович 380444839906 and-podd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2024 11:40 - 07.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2024 11:40 - 10.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
10.04.2024 10:00 - 15.04.2024 10:45
Період завантаження договору:
21.04.2024 00:00 - 01.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 000.00 Оливи мастильні