-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-014671-a
Торги не відбулися
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
Номер:
ef820c6a36aa4e87ab0e380d4b6831c4
Внутрішній номер закупівлі:
17066385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-014671-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лестуха Артем Васильович 380444839906 lestuhaartem@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 19:15 - 28.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 19:15 - 03.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
03.03.2023 10:00 - 21.03.2023 18:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴465 000.00 Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби