• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби

Оголошено тендер

465 000.00 UAH
Номер: 3d20ec00e23443309914365ce54c128d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-22-004195-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи мастильні ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 22.02.2023 18:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума465 000.00 UAH