-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи мастильні для ліфтової служби
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-004322-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
1a47de43fd9944b28b84ed62a684a743
Внутрішній номер закупівлі:
22833097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-004322-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубко Андрій Володимирович 380444839906 and-podd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 11:24 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 11:24 - 17.10.2024 10:00
Аукціон:
18.10.2024 12:26 - 18.10.2024 12:55
Період кваліфікації:
18.10.2024 12:55 - 24.10.2024 09:50
Період завантаження договору:
30.10.2024 00:00 - 09.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Оливи мастильні для ліфтової служби