-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи мастильні для ліфтової служби
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
55fcf28e97d84f5780021052a5d918a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-09-005203-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оливи мастильні для ліфтової служби
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
09.10.2024 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 000.00 UAH