-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби код ДК 021:2015:09210000-4 "Мастильні засоби"- ID: UA-2026-08-31-008062-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241343
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 14:14)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-08-14-011769-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26146185
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2025-07-24-001687-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25960246
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2025-07-01-011128-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25763284
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2025-06-17-014088-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25632820
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2024-02-27-005704-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20866363
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2024-02-02-012625-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20624983
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2022-02-10-010741-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14069468
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2022-02-03-012292-b
- Дата створення : 03.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13948813
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-29-008823-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13501975
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-26-000683-c
- Дата створення : 26.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13453836
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-23-017338-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13407071
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-23-016323-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13405276
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-23-014129-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13401265
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2021-12-23-008208-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13390981
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588576ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -