-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-005704-a
Завершена
370 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Номер:
67fbc03f95fd4979bcfdfd0e93ec3f75
Внутрішній номер закупівлі:
20866363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-005704-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588576
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, Вул. Чернишевського, 114а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Олександрівна Павлович +380502694700 arz.sp.ymns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 13:04 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 13:04 - 06.03.2024 12:38
Аукціон:
07.03.2024 11:37 - 07.03.2024 12:00
Період кваліфікації:
07.03.2024 12:00 - 11.03.2024 15:19
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 000.00 Мастильні засоби