• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби код ДК 021:2015:09210000-4 "Мастильні засоби"

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 14:14)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 14:14)

259 637.64 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
16
год
58
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d3ab3c1c7e124646beeed0124d9b8730
Внутрішній номер закупівлі: 30241343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008062-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Олександрівна Павлович +380502694700 o.pavlovych@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 259 637.64 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:13 - 08.09.2026 14:14
Період оскарження: 31.08.2026 15:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴259 637.64 Мастильні засоби код ДК 021:2015:09210000-4 "Мастильні засоби"