• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби код ДК 021:2015:09210000-4 "Мастильні засоби"

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 14:14)

259 637.64 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
14
год
58
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 31.08.2026 15:13 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді

Моторна синтетична олива SAE 5W-30, RN720 або еквівалент

Номер: a6954b212f944f12b3982debda53eda1
Дата опублікування: 04.09.2026 17:18
Опис: Шановний Замовник! Прошу Вас, скоригувати по позиції допуск RN720 на RN0720. Оскільки RN720 це тільки розмовна характеристика, вірно допуск пишеться RN0720, що усвою чергу перекреслює можливість маніпулятивних дій з боку Учасників та Замовника, та забезпечує вірність подання ІНФОРМАЦІЇ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ Згідно додатку №2. Дякую за розуміння.