-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-001687-a
Завершена
54 639.06
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 546.39 UAH
мін. крок: 1% або 546.39 UAH
Номер:
b5a854b4d130431d849ff18fecae1e40
Внутрішній номер закупівлі:
25960246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-001687-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588576
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, Вул. Державності, 114а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Олександрівна Павлович +380502694700 o.pavlovych@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 639.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2025 10:08 - 29.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2025 10:08 - 01.08.2025 10:02
Аукціон:
04.08.2025 14:07 - 04.08.2025 14:48
Період кваліфікації:
04.08.2025 14:48 - 05.08.2025 14:07
Період завантаження договору:
11.08.2025 00:00 - 21.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 639.06 Мастильні засоби