• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби

Завершена

54 639.06 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 546.39 UAH
Період уточнення: 24.07.2025 10:08 - 29.07.2025 00:00
Відповідь надана

Додаток 2

Номер: 1b62fab3c2cb457a9d33a0b65fb457b5
Дата опублікування: 25.07.2025 14:37
Опис: Шановний Замовнику! В Додатку 2 до тендерної документації в Таблиці 1 кількість вказана в одиниці виміру л/кг. Просимо конкретизувати одиницю виміру: або л, або кг.
Відповідь: На ваше звернення внесені зміни
Дата відповіді: 25.07.2025 16:02