-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1. Олива гідравлічна HLP46 2. Олива гідравлічна МГЕ-46 3. Олива трансмісійна ATF-3 4. Олива синтетична 10W-40 ACEA E7 / API CI-4 5. Олива синтетична 5-W30 API SN/CF, ACEA C3
Оголошено тендер
54 639.06
UAH
Номер:
f13825e2590340cfbbec9bda676749f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-24-001476-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588576
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, Вул. Державності, 114а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588576
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, Вул. Державності, 114а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 639.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
1. Олива гідравлічна HLP46
2. Олива гідравлічна МГЕ-46
3. Олива трансмісійна ATF-3
4. Олива синтетична 10W-40 ACEA E7 / API CI-4
5. Олива синтетична 5-W30 API SN/CF, ACEA C3
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2025 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума54 639.06 UAH