-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-014088-a
Торги не відбулися
332 144.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 321.44 UAH
мін. крок: 1% або 3 321.44 UAH
Номер:
2134eeaab1544937b9c24151ad75e89e
Внутрішній номер закупівлі:
25632820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-014088-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588576
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, м. Луцьк, Вул. Державності, 114а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Олександрівна Павлович +380502694700 o.pavlovych@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 144.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.06.2025 19:10 - 22.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2025 19:10 - 25.06.2025 18:31
Аукціон:
26.06.2025 14:00 - 26.06.2025 14:29
Період кваліфікації:
26.06.2025 14:29 - 30.06.2025 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 144.00 Мастильні засоби