-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)- ID: UA-2025-02-19-004043-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24475336
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони),(номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2025-02-19-002387-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24473718
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони),(номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2024-12-03-011322-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23495909
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони),(номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2024-10-29-007140-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23059045
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)- ID: UA-2024-10-18-000641-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22936589
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин автомобільний A-95 (талони 10л. 20л.)- ID: UA-2024-10-15-000294-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22888024
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони)- ID: UA-2024-10-14-007662-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22880560
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (талони)- ID: UA-2024-08-14-005628-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22311580
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2024-06-20-006163-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21887567
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95(талоно), (номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2024-06-20-005835-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21887232
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95(талоно), (номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2024-03-07-001859-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20952884
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А-95 талони- ID: UA-2023-12-04-008425-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19882527
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л)- ID: UA-2023-10-12-001759-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19256603
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95(талоно), (номіналом 10л. 20л.)- ID: UA-2023-10-12-000746-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19255593
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95(талоно), (номіналом 5л. 10л. 20л.)- ID: UA-2023-08-17-000305-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18697393
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373087ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -