-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л)
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-001759-a
Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження - вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
99 649.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 996.49 UAH
мін. крок: 1% або 996.49 UAH
Номер:
e60ab4843b5a4048a0e8ace1921502b6
Внутрішній номер закупівлі:
19256603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-12-001759-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Губчук Ігор Васильович +380976739784 lu0081987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 649.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.10.2023 09:50 - 17.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2023 09:50 - 20.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.10.2023 00:02 - 20.10.2023 11:14
Період завантаження договору:
26.10.2023 00:00 - 05.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 649.30 Дизельне паливо (талони 10л. 20л)