• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо (талони 10л. 20л)

Оголошено тендер

99 649.30 UAH
Номер: 3b6bd624ce744cd98157ba03a7f0fa20
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-12-000577-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 99 649.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо (талони 10л. 20л)
Примітки: Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження - вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.10.2023 09:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо (талони 10л. 20л)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 1790 літр
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 649.30 UAH