-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-000641-a
Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
107 358.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 073.59 UAH
мін. крок: 1% або 1 073.59 UAH
Номер:
a92efdcb50ae4349a1494241afeb14c0
Внутрішній номер закупівлі:
22936589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-000641-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мурафа Соломія Олегівна +380978314160 myrafasolomiia2019@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 358.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 09:03 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 09:03 - 30.10.2024 00:00
Аукціон:
30.10.2024 13:48 - 30.10.2024 14:17
Період кваліфікації:
30.10.2024 14:17 - 30.10.2024 15:58
Період завантаження договору:
05.11.2024 00:00 - 15.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 358.50 Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)