-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Оголошено тендер
107 358.50
UAH
Номер:
b0da85bcb2d04ebdb220c01025afaa92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-18-000550-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 358.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Примітки:
Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.10.2024 08:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Кількість
2050 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума107 358.50 UAH