-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-000641-a
Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
107 358.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 073.59 UAH
мін. крок: 1% або 1 073.59 UAH
Період уточнення:
18.10.2024 09:03 - 27.10.2024 00:00
Відповідь надана
одиниця виміру кількості товару вказана невірно.
Номер:
e7d0831f7f3f423f99054630211410bd
Дата опублікування:
24.10.2024 18:43
Опис:
У розділі; Деталі закупівлі, де вказується кількість товару Ви вказуєте - 2050 Мегават-година. Ми поставляємо ПММ у літрах. Прошу Вас внести зміни.
Відповідь:
Звернення з вимогою підлягає задоволенню з таких підстав «як технічна помилка »
Дата відповіді:
25.10.2024 09:02