-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-004043-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
189 673.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 896.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 896.73 UAH
Номер:
fe26d095936d43a3a3050196766444d6
Внутрішній номер закупівлі:
24475336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-19-004043-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мурафа Соломія Олегівна +380978314160 myrafasolomiia2019@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 673.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2025 11:12 - 01.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2025 11:12 - 04.03.2025 00:00
Аукціон:
04.03.2025 11:23 - 04.03.2025 11:52
Період кваліфікації:
04.03.2025 11:52 - 04.03.2025 12:17
Період завантаження договору:
10.03.2025 00:00 - 20.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 673.20 Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)