-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Оголошено тендер
189 673.20
UAH
Номер:
3af845519b104c30aed5591bbf7d8327
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-19-004295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
189 673.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.02.2025 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума189 673.20 UAH