-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л.)
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-004043-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження- вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
189 673.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 896.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 896.73 UAH
Період оскарження:
19.02.2025 11:12 - 01.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.