• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)

Категорія замовника - п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" - органи державної влади , місце знаходження - вул. Дністровська, 30, м. Івано-Франківськ, 76018

Завершена

335 524.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 355.24 UAH
Номер: 1acce2f55fce4ccabd23b2304c3074b5
Внутрішній номер закупівлі: 21887567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-20-006163-a   
Замовник: Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Губчук Ігор Васильович +380976739784 lu0081987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 335 524.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.06.2024 13:23 - 29.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.06.2024 13:23 - 02.07.2024 00:00
Аукціон: 02.07.2024 13:56 - 02.07.2024 14:19
Період кваліфікації: 02.07.2024 14:19 - 03.07.2024 09:19
Період завантаження договору: 09.07.2024 00:00 - 19.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴335 524.20 Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)