-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)
Оголошено тендер
335 524.20
UAH
Номер:
437d727f91294a209833a192b63aac1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-20-008020-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 524.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)
Примітки:
Категорія замовника - п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" - органи державної влади , місце знаходження - вул. Дністровська, 30, м. Івано-Франківськ, 76018
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.06.2024 13:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо (талоно номіналом 10л. 20л.)
Кількість
6380 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума335 524.20 UAH