-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-10-31-008742-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19468935
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-10-13-011234-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19282191
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-10-13-009136-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19280042
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-05-24-010480-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17881621
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений для побутових потреб- ID: UA-2023-04-13-000882-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17486905
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-03-27-006965-a
- Дата створення : 27.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17343854
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-12-23-002226-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16414343
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений для побутових потреб (талони або скрейч-картки)- ID: UA-2022-12-01-009290-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16059617
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2022-12-01-005452-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16055784
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений (скретч-картки) для побутових потреб- ID: UA-2022-10-21-007442-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15644218
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ нафтовий скраплений- ID: UA-2022-07-19-005660-a
- Дата створення : 19.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14930676
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2021-11-02-001588-b
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12255760
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2021-11-01-001963-c
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12241618
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2021-09-24-000649-a
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11693669
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2021-09-06-001705-b
- Дата створення : 06.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11377880
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 38625593ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -