• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ (Природний газ) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.

Торги не відбулися

909 920.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
Номер: 643c8002fad64a7b809d11029839a5fd
Внутрішній номер закупівлі: 11377880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-06-001705-b   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
Контактна особа: Герасименко Роман Ігорович +380617879457 r.gerasimenko@zp.dsns.gov.ua https://zp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 909 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 550.00 UAH
Період уточнення: 06.09.2021 12:00 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2021 12:00 - 22.09.2021 12:04
Аукціон: з 23.09.2021 13:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 45496 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, , вул. Заводська,1а;  69096, м. Запоріжжя, вул. Дніпрогесівська,7;  69014, м. Запоріжжя, вул. Корищенко,38 б;  69089, м. Запоріжжя, вул. Зачиняєва, 160а;  69106, м. Запоріжжя, вул. Фінальна, 3;  69097, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 5а;  69059, м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 17;  69123, м. Запоріжжя, вул. Василя Стуса, 3;  71108, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Руденко, 6; 71111, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Коцюбинського, 104;  71709, Запорізька область, м. Токмак, вул. Чкалова, 76;  71600, Запорізька область, м. Василівка, вул. Щаслива, 21;  70605, Запорізька область, м. Пологи, вул. Шкільна, 31;  71102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Вавілова,1 а;  70530, Запорізька область, смт. Комишуваа, вул. Богдана Хмельницького, 50а;  72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 12;  72202, Запорізька область, смт. Веселе, вул. Вишнева, 47а На карті