-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-000649-a
09123000-7 Природний газ (Природний газ) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.
Торги не відбулися
1 819 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 100.00 UAH
Номер:
45146221182141c29fef5d8a58a1f29f
Внутрішній номер закупівлі:
11693669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-000649-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38625593
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Фортечна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Роман Ігорович +380617879457 r.gerasimenko@zp.dsns.gov.ua https://zp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 819 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 100.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 10:25 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 10:25 - 11.10.2021 10:29
Аукціон:
12.10.2021 15:14 - 12.10.2021 15:43
Період кваліфікації:
12.10.2021 15:43 - 20.10.2021 13:28
Період завантаження договору:
20.10.2021 13:28 - 09.11.2021 13:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
45496 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Заводська 1а, 69096, м. Запоріжжя, вул. Дніпрогесівська,7; 69014, м. Запоріжжя, вул. Корищенко,38 б; 69089, м. Запоріжжя, вул. Зачиняєва, 160а; 69106, м. Запоріжжя, вул. Фінальна, 3; 69097, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 5а; 69059, м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 17; 69123, м. Запоріжжя, вул. Василя Стуса, 3; 71108, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Руденко, 6; 71111, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Коцюбинського, 104; 71709, Запорізька область, м. Токмак, вул. Чкалова, 76; 71600, Запорізька область, м. Василівка, вул. Щаслива, 21; 70605, Запорізька область, м. Пологи, вул. Шкільна, 31; 71102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Вавілова,1 а; 70530, Запорізька область, смт. Комишуваа, вул. Богдана Хмельницького, 50а; 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 12; 72202, Запорізька область, смт. Веселе, вул. Вишнева, 47а.
На карті
Інформація про скасування
Номер:
34733031d623482b9965b43fb3bd49b8
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі
Період оскарження:
01.11.2021 09:23 - 12.11.2021 00:00
Дата опублікування:
01.11.2021 09:23
Дата виконання:
01.11.2021 09:23
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Оскарження: 20.10.2021 13:28 - 31.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.Стрийська, будинок 86-В, квартира 1
Оскарження: 20.10.2021 13:28 - 31.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 692 451.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2021 13:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43313736
-
Контактна особа:
УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК ТОВ 380934573134 ukrpostachalnykllc@gmail.com
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А, офіс 34
Початкова пропозиція
1 792 087.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 094.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Гончарова Леся Вікторівна 380503335404,380612804968 Lesya.Goncharova@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Волгоградська, буд.26-А
Початкова пропозиція
1 815 290.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 630 120.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
2e3eacd02f054b659a317d1664fe6012
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-000649-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.Стрийська, будинок 86-В, квартира 1
Сума договору:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 600 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації