• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газ нафтовий скраплений для побутових потреб

09122000-0 Пропан і бутан (Газ нафтовий скраплений для побутових потреб) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. Тендерна документації з придбання газу нафтового скрапленого для побутових потреб розроблена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами)

Торги не відбулися

31 824.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 318.24 UAH
Номер: becf0f08e1234dd7883fecd610f7b92b
Внутрішній номер закупівлі: 17486905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-13-000882-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
Контактна особа: Батиль Сергій Сергійович +380617879484 uobatyl@zp.dsns.gov.ua https://zp.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 31 824.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.04.2023 09:29 - 18.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2023 09:29 - 21.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴31 824.00 Газ нафтовий скраплений для побутових потреб