-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-009136-a
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ (Природний газ) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами).
Торги не відбулися
118 239.14
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 591.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 591.20 UAH
Номер:
0041ad190c1940b98f921eca5cafd349
Внутрішній номер закупівлі:
19280042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-009136-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38625593
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Фортечна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коломоєць Максим Олександрович +380617879457 uo.kolomoets@zp.dsns.gov.ua https://zp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
118 239.14 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 14:06 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 14:06 - 23.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 239.14 Природний газ